.NET Developer

I0NDU001

Full-time

Az állás leírása

Az alábbi feladatokra számíthatsz:

  • Web alapú megoldások fejlesztése, karbantartása
  • Felelősségvállalás a szoftver megvalósításáért és minőségéért is
  • Részvétel agilis fejlesztői csapatmunkában
  • Együttműködés és napi kommunikáció fenntartása az osztrák anyacég munkatársaival

Képzettség

Elvárásaink:

  • 2+ év .NET fejlesztésben szerzett tapasztalat, legalább 1 év WPF tapasztalattal
  • 1 év Java EE-vel szerzett tapasztalat
  • Kommunikációképes német vagy erős angol nyelvtudás
  • Utazási hajlandóság (amennyiben ezt a körülménye biztonságosan lehetővé teszik)
  • Képesség magas minőségű, önálló munkavégzésre

Előnyök:

  • Angular/ReactJS/VueJS tapasztalat
  • Camunda

További információk

Amit kínálunk:

  • Heti 4 nap HO lehetőség, rugalmas munkaidő
  • Munkahelyi nyelvtanulás
  • Átfogó betanulási folyamat
  • Kihívásokkal teli, érdekes projektek és fejlődési lehetőség
  • Befogadó munkahelyi légkör, magasan képzett munkatársak

Alvállalkozók jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye: Budapest