Web Developer

U0WD01

Full-time

Az állás leírása

Az alábbi feladatokra számíthatsz:

  • Web alapú megoldások agilis fejlesztése, karbantartása
  • Felelősségvállalás a szoftver megvalósításáért és minőségéért
  • Részvétel agilis szoftverfejlesztői csapatmunkában
  • Együttműködés, napi kommunikáció az osztrák anyacég munkatársaival

Képzettség

Jelentkezz, ha rendelkezel:

  • Biztos HTML5, CSS3 és Javascript ismeretekkel
  • Legalább 1-2 év fejlesztési tapasztalattal Angular 2+ keretrendszerben
  • Magabiztos fellépéssel, jó szociális képességekkel
  • Önálló, strukturált gondolkodásmóddal
  • Német vagy angol nyelvtudással

ELŐNYT jelent

  • Typescript tapasztalat
  • UX design ismeretek

További információk

Amit kínálunk:

  • Átfogó betanulási folyamat biztosítása mellett kihívásokkal teli és érdekes tevékenységet fejlődési lehetőséggel
  • Szakmailag magasan képzett, jelentős IT tapasztalattal rendelkező munkatársakat, befogadó munkahelyi légkört
  • Rugalmas munkaidőt
  • Heti 4 nap homeoffice-t
  • Versenyképes bérezést
  • Munkahelyi nyelvtanulást

Alvállalkozók jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye: Budapest