Senior Java Developer

W1SJD01

Full-time

Az állás leírása

Partnercégünkhöz keresünk Senior Java Fejlesztőt.

Az alábbi feladatokra számíthatsz:

  • A világ vezető Java platformjának fejlesztése
  • Részvétel a fejlesztési ciklus minden szakaszában
  • Webes alkalmazások fejlesztése
  • Junior kollégák mentorálása

Képzettség

Amit várunk Tőled:

  • 3+ év fejlesztési tapasztalat
  • Java8, JSP/Servlet, Tomcat, PostgreSQL, Docker, Oracle ismeretek
  • Angol nyelv magabiztos használata
  • Rugalmasság, felelősségteljes munkavégzés
  • Junior kollégák mentorálásában szerzett tapasztalat

Előnyt jelent:

  • Német nyelvismeret

További információk

Amit kínálunk:

  • Megbízható háttér
  • Agilis, önszerveződő csapat
  • Munka-magánélet egyensúly támogatása
  • Modern munkaeszközök, tágas, jól felszerelt iroda
  • Gyakori csapatépítő események (havi sörözés, szakmai napok, céges hétvégék külföldön és belföldön egyaránt stb.)