Medior/Senior Angular Developer

I1AD02

Full-time

Az állás leírása

Partnercégünk a kezdetek óta jelentős méretű IT projekteken dolgozik, főként állami szférából történt megrendelésekre. Büszkék a rövid határidőidők tartására, valamint arra, hogy professzionális csapatuknak, rugalmas megközelítésüknek és komplex megoldásokat kidolgozó képességüknek köszönhetően Magyarország egyik legsikeresebb informatikai vállalatává váltak.

Ha magadra ismersz az alábbi tulajdonságokban, akkor mindenképp olvasd tovább a hirdetést!

  • Szeretnél a részese lenni egy folyamatosan bővülő, innovatív szellemiségű, agilis csapatnak
  • Érdekelnek a komplex architektúrájú, nagy rendelkezésre állású rendszerek
  • Szeretnél együtt dolgozni magas kvalitású szakértőkkel
  • Igényes vagy a munkádra, rendszerszintű gondolkodásmóddal rendelkezel és szereted a kihívásokat
  • Érdekelnek az új technológiák és nyitott vagy a tanulásra és a fejlődésre

Feladatok, amelyekben számítanak rád:

  • Angular keretrendszerben (v9+) történő frontend alkalmazás és komponensek fejlesztése
  • Folyamatos együttműködés a fejlesztőkkel, tesztelőkkel és üzleti elemzőkkel
  • Sitebuild feladatok ellátása
  • REST szolgáltatásokon keresztüli kommunikáció

Képzettség

Szakmai elvárások:

  • 3+ év Angular tapasztalat céges környezetben
  • TypeScript, modern JavaScript (ES6+) alapos ismerete
  • Valamelyik CSS preprocessor ismerete (preferált: SASS/SCSS)
  • HTML5, CSS tapasztalat
  • REST szolgáltatások ismerete
  • Git verziókövető ismerete
  • RxJS tapasztalat
  • Angol nyelvismeret középfokon

Előnyként értékelik:

  • Angular Material, Bootstrap ismerete
  • VueJS/NuxtJS ismerete
  • Preferáltan Cypress end-to-end tesztelési tapasztalat
  • Szerver oldali vagy full stack JS tapasztalat (NodeJS)
  • StrapiJS, IBM Loopback 4, KoaJS/ExpressJS ismerete
  • NGRX vagy más state management library ismerete (preferált: NGXS)

További információk

Amire számíthatsz:

  • Részvétel üzletileg magas rendelkezésre állású IT rendszerek fejlesztésében
  • VueJS, Flutter, Node.js projektekben és más változatos feladatokban való részvétel
  • Folyamatos fejlődési lehetőség külső és belső szakmai képzések, konferenciák által
  • Versenyképes bérezés
  • Családbarát munkakörnyezet és munkarend