Solution Architect

I0SOAK01

Full-time

Job Description

  • Non-functional és payment domain-ben való részvétel
  • Kamat/árfolyamterítés, tömeges üzleti változtatások, jogosultságkezelés, holiday calendar, compliance monitoring, security témák megismerése
  • Fizetésforgalommal kapcsolatos specifikumok megismerése
  • A előbbi témák kapcsán üzleti/szállítói/IT egyeztetésekben részvétel
  • Projekt leszállítandó dokumentumok készítése, QA-ja
  • Szállított verziók T24 oldali tesztelése
  • Együttműködés az összes érintett területtel

Qualifications

  • Számlavezető rendszer ismeretek
  • Fizetésforgalmi ismeretek
  • Integrációs technológiák ismerete
  • Banki ismeretek
  • Szervező képességek
  • Koordinációs képesség
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • SDLC metodológia ismerete
  • FURPS vagy egyéb követelmény-modell ismerete
  • SQL
  • Core rendszer bevezetésben/cserében való részvétel
  • Előny: T24 rendszer ismerete

Additional Information

Amit ajánlunk neked:

  • Széles körű tapasztalatszerzési lehetőség
  • Kiemelt bérezés
  • Jól felszerelt, modern munkahely
  • Fiatalos, lendületes munkakörnyezet
  • Hazautazás és napi munkába járás támogatása
  • Rendszeres csapatépítő események

Munkavégzés helye: Budapest