Senior Java Fejlesztő

E0SJD1

department
Engineering
Full-time

Állás leírása

Ha minőségorientált, fejlődésre nyitott személyiség vagy, akinek a Java 8, Spring és a Hibernate is a zsebében van, akkor van számodra egy szuper lehetőségünk! 3 év tapasztalattal te lehetsz a befutó!

Spoiler: Az utolsó bekezdést szeretni fogod!

A következő ismeretekre szükséged lesz:

  • Java, szerver oldali fejlesztői tapasztalat (Wicket vagy más web application framework)
  • Webes technológiák (Javascript, HTML, XML, CSS, SCSS)
  • Spring, Hibernate
  • Git vagy SVN verziókövető rendszer
  • Docker alapú architektúra

Emellett fontos:

  • Precíz, hatékony munkavégzés
  • Minőségorientált szemlélet
  • Új technológiák megtanulására való hajlandóság
  • Minimum 3 év, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Szakmai angol nyelvtudás kommunikációs szinten

Képzettség

Amit előnyben részesítünk:

  • Wicket tapasztalat
  • JUnit jártasság
  • jQuery, Jenkins és agilis módszertanok ismerete
  • Atlassian termékek (pl. Jira) használatában szerzett gyakorlat
  • Zurb Foundation (6) tapasztalat
  • JAX-WS és JAX-RS ismeret
  • Automatizált teszt keretrendszerek ismerete
  • Linux tapasztalat

Kihívások, melyekkel munkád során találkozni fogsz:

  • Java/Apache Wicket alapú fejlesztések kivitelezése
  • Java keretrendszer alapú, Oracle adatbázis hátterű üzleti szoftver fejlesztése és támogatása
  • Architekturális tervezési és fejlesztési feladatok
  • Automatizált tesztelés támogatása
  • Release Management feladatok
  • Kód review készítése csapattagok számára
  • Csapattagok támogatása a Java és Javascript technológiák területén

További információk

Amit nyújtunk:

  • Egyénre szabott karrier út és oktatási terv
  • Széles körű tapasztalatszerzési lehetőség
  • Brill sportkártya & AYCM tagság
  • Kiemelt bérezés
  • Jól felszerelt, modern munkahely
  • Fiatalos, lendületes munkakörnyezet
  • Nemzetközi projektben való részvétel
  • Céges relaxációs és játék szoba (nintendo wii, darts, csocsó)
  • Angol nyelvi képzés
  • Hazautazás és napi munkába járás támogatása
  • Rendszeres csapatépítő események

Munkavégzés helye: Budapest

Nos mit gondolsz? Mi feladtuk a labdát! 🙂