Senior Android Mobile Developer

REF28K

department
Engineering
Full-time

Állás leírása

Már-már profi szinten űzöd az Android fejlesztést, emellett szívesen osztod meg a tudásodat másokkal?

Akkor ez az állás Téged vár! Olvass tovább!

Feladataid közé tartozik majd:

Részvétel az Android alkalmazások fejlesztésében:

  • Terv- és megvalósítási dokumentumok készítése
  • Karbantartható forráskódok fejlesztése
  • Folyamatos szakmai tudásmegosztás és fejlesztés
  • Együttműködés a belső szakmai, szakértői csapatokkal
  • Junior kollégák mentorálása, munkájuk koordinálása

Képzettség

Ezekre szükséged lesz:

  • Mérnök informatikus végzettség
  • 3-4 év Android fejlesztői tapasztalat
  • Alapos Kotlin, Java ismeret
  • Magabiztos Git flow ismeret
  • Tapasztalat különböző webes szolgáltatásokkal (pl.: XML, REST, JSON, SOAP, stb.)
  • Google Play áruházban történő publikálásban szerzett tapasztalat
  • Jó kommunikációs és együttműködő készség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Előnyök:

  • MSc diploma

További információk

Amit mi ajánlunk neked:

  • Fejlődési lehetőség
  • Szuper csapat és támogató céges kultúra
  • Végtelen mennyiségű kávé és relax szoba
  • Fejlesztő képzések és tréningek
  • Cafetéria

Úgy érzed, valóban itt van a helyed?

Akkor jelentkezz most! 🙂

Munkavégzés helye: Budapest