Microsoft Division Lead

A0MDV1

Full-time

Job Description

Van már minimum 3 éves .NET alapú technológiákban szerzett szoftverfejlesztési tapsztalatod, és projektmenedzsmentben is szereztél már 1 éves gyakorlatod, gond nélkül elirányítanál egy 50 fős csapatot, akkor jelentkezz, és vágj bele életed új szuper kihívásába! ☺️

Az irányításod alá tartozó divízió összes anyagi és szellemi erőforrásaival való gazdálkodásáért fogsz felelni, melyek a következők lesznek:

  • erőforrás – allokáció;
  • erőforrás – felvétel;
  • költség centrumok költséggazdálkodása;
  • projekt és termék eredmények elérése, realizálása.

Feladataid lesznek még:

  • Divízió stratégiai céljainak, működésmódjának és kultúrájának megtervezése és kialakítása
  • Kb. 50 fős csapat irányítása
  • Kollégák szakmai támogatása és mentorálása
  • Divízió fejlesztési irányvonalainak meghatározása
  • Erőforrásmenedzsment, people management
  • Folyamatos együttműködés külső partnereinkke

Qualifications

Amit kérünk:

  • Min. 3 év .NET alapú technológiákban szerzett szoftverfejlesztési tapsztalat
  • Erőforrás managementben szerzett szakmai vezetői tapasztalat és gyakorlat
  • Min. 1 év stabil projektmenedzsment ismeretek és gyakorlat
  • Naprakész technológiai szaktudás
  • BA diploma gazdasági vagy műszaki területről
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • MsC végzettség

Mire lesz szükséged?

  • Csapatmenedzsment
  • Munkatársak fejlesztése
  • Teljesítménymenedzsment
  • Ügyfélközpontúság
  • Folyamatmenedzsment
  • Fejlesztés és innováció
  • Stratégiai irányítás
  • Változásmenedzsment

Additional Information

  • Céges autó
  • Cafeteria
  • Fiatalos, emberközpontú vállalat
  • A legújabb technológiákkal dolgozhatsz