Medior/Senior System Analyst (Banking Industry)

I0BAK001

Full-time

Az állás leírása

Ha van legalább 2 év tapasztalatod rendszerszervezőként, melyet banki/biztosítói területen szereztél akkor mi már most nagyon várjuk az önéletrajzodat!

Az alábbi feladatokra számíthatsz:

  • Üzleti igények felmérése és elemzése
  • Üzleti követelmények kidolgozása, pontosítása
  • Specifikációk (megvalósíthatóság, rendszer koncepció és rendszerterv), becslések készítése, a tervezési feladatok végrehajtása
  • Funkcionális tesztek elvégzése, elfogadói tesztek koordinációja
  • Koordináció a fejlesztésben érintett területek között, a fejlesztés alatt felmerülő üzleti igények felismerése, kezelése
  • Kapcsolattartás a projektvezetőkkel, felhasználókkal és fejlesztőkkel
  • Ad-hoc riportigények kiszolgálása
  • Hibajavítások támogatása
  • Felhasználók, üzleti partnerek támogatása
  • Szállítói ajánlatok véleményezése, alternatív eszközök és lehetőségek feltérképezésében való részvétel

Képzettség

Elvárásaink:

  • Felsőfokú (gazdasági, számviteli, műszaki, informatikai) végzettség
  • Minimum 2 év rendszerszervezői tapasztalat – integrált IT rendszerek tervezésében, bevezetésében
  • Oracle SQL és XML szabvány ismerete, legalább alapszintű jártasság adatbázis tervezésben és IT alkalmazások közötti kommunikációs módokban
  • Pénzügyi területen (banki hitelezésben) szerzett IT fejlesztési és/vagy üzleti folyamat management gyakorlat
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Rendszerszemlélet és önállóság

Előny:

  • Agilis szoftverfejlesztéshez kapcsolódó gyakorlati tapasztalatok
  • Lakossági hitel front-end rendszerek fejlesztésével kapcsolatos IT/üzleti tapasztalat

További információk

Amit kínálunk:

  • Multinacionális banki környezet
  • Hosszútávú együttműködés, előrelépés maximális támogatása
  • Rugalmas munkavégzés
  • Modern munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Budapest