Medior/Senior Data Scientist

I0DSS0

Full-time

Az állás leírása

Energetikai szektorban tevékenykedő ügyfelünk új Data Scientist kollégáját keressük.
Feladataid lesznek:

  • Kiskereskedelmi értékesítési terület támogatása: modellezések, output elemzések, insight-ok generálása
  • Az elemzések, modellek alapján következtetések levonása, javaslatok megtétele
  • Ad-hoc esetben adat lekérdezések
  • Offer management eszközök kialakítása:
    • Értékesítés előrejelzés
    • Promóciók hatásának meghatározása
    • Shop planogram és core SKU (Stock Keeping Unit) range tervezés támogatása
    • Shelf share, value share elemzések
    • Stock rotation, beszerzési döntések támogatása

Képzettség

Elvárásaink:

  • Minimum 3 év releváns tapasztalat
  • Erős MSSQL és Python ismeretek
  • PowerBI ismerete
  • Kereskedelmi, marketing, vagy értékesítési területen szerzett elemzési vagy modellezési tapasztalat
  • Önállóság, proaktivitás

További információk

Amit partnerünk kínál:

  • 50% home office munkavégzés
  • Modern irodai környezet, barátságos kollégák
  • Hosszú távú, stabil lehetőség
  • Versenyképes fizetés

Alvállalkozók jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helyszíne: Budapest, XI. kerület