C Developer

K1CD1

Full-time

Job Description

Milyen feladataid lesznek?

  • Biztonságkritikus funkciók tervezése
  • Szoftverkomponensek implementálása a követelményeknek és az architektúrának megfelelően
  • Kapcsolódó dokumentációk készítése és karbantartása
  • Részvétel technikai felülvizsgálatokban
  • Terméktámogatás
  • Rendszerintegráció és -konfiguráció
  • A folyamatok fejlesztésében való részvétel

Qualifications

Amit kérünk tőled:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Beágyazott rendszerek tervezésében/tesztelésében szerzett tapasztalat
  • C programnyelv ismerete
  • Angol nyelvtudás
  • Strukturált gondolkodás
  • Kommunikációs készség, csapatmunka

Előny:

  • Járműipari tapasztalat
  • Linux rendszerek ismerete
  • Linux fejlesztésben szerzett tapasztalat

Additional Information

Amit ajánlunk:

  • Kiemelkedő bérezés, cafeteria, 13. havi fizetés, prémium
  • Nemzetközi projektekben való részvétel
  • Konferenciák, képzések, oktatások
  • Innovatív termékek, technológiák és megoldások
  • Támogató csapat, jó hangulat

és ez még csak a kezdet!

Tetszik a leírás? Nyomj a jelentkezés gombra és hamarosan keresni fogunk!