Business Analyst – Banking Domain

I0RSZK02

level required
Associate
Full-time

Állás leírása

Banki projektekre keressük csapatunk legújabb, lelkes tagját 2-3 év banki rendszerszervezői, üzleti elemzői vagy tanácsadói pozícióban szerzett tapasztalattal. Ha szeretnél fejlődni és magasabb fokozatra kapcsolni, akkor jelentkezz hozzánk rendszerszervezőnek!

Feladatok:

  • Üzleti, fejlesztési igények felmérése, elemzése, követelmények rendszerezése
  • Funkcionális specifikációk készítése
  • Szoros együttműködés az üzlettel
  • Dokumentációk készítése
  • Fejlesztési és üzleti tesztelések támogatása
  • Fejlesztési életciklus-követés

Előny:

  • Banki hitelezési, értékbecslési folyamatok gyakorlati ismerete

Képzettség

Amit kérünk Tőled:

  • Felsőfokú szakirányú (informatikai alap + gazdasági kiegészítő) végzettség
  • Minimum 2-3 év banki rendszerszervezői, üzleti elemzői vagy tanácsadói pozícióban szerzett tapasztalat
  • Banki üzleti, banküzemtani ismeretek
  • Rendszerszervezési módszertan ismerete
  • Kitűnő szóbeli és írásbeli kommunikáció
  • Java alapok
  • Problémaelemző készség és kapcsolódó technikák gyakorlati ismerete (pl. Root Cause Analysis, SWOT)
  • Jó prezentációs készség
  • Tapasztalat üzleti specifikációk írásában (use case, wireframe, screen mockup, business process design, stb.)
  • Stabil, minimum angol középfokú nyelvtudás szóban, írásban

További információk

Mit ajánlunk neked?

  • Home office lehetőség
  • Modern munkakörnyezet
  • Belső tréning lehetőségek