ASP.NET fejlesztő

REF24R

department
Engineering
Full-time

Állás leírása

Készen állsz egy új kihívásra?

Ha MSc-n végeztél informatika szakon vagy van releváns 3 év szakmai tapasztalatod, akkor mindenképp olvass tovább!

Legfőbb feladataid lesznek:

ASP.NET MVC alapú alkalmazások fejlesztése, kapcsolódó kliensoldali technológia         (jQuery, jQWidgets) használatával

  • Szoftverkomponensek készítése specifikációknak és üzleti igényeknek megfelelően
  • Szoftverfejlesztők és juniorok munkájának támogatása
  • Ügyfélközpontú kommunikáció az ügyfeleinkkel

Képzettség

Ezekre szükséged lesz:

  • Informatikus MSc végzettség VAGY 3 éves releváns szakmai tapasztalat
  • ASP.NET MVC alapos ismerete
  • JavaScript alapismeretek
  • Szakmai angol nyelvtudás
  • Nyitott, jó kommunikáció
  • Szoftvertervezői és -absztrakciós készség

Nagyon örülünk, ha a következő ismeretekkel is rendelkezel:

  • .NET Core (ASP.NET Core, EF Core)
  • Xamarin
  • Unity
  • Azure szolgáltatások
  • Angular

További információk

Amit ajánlunk neked:

  • Fejlődési lehetőség
  • Szuper csapat és támogató céges kultúra
  • Végtelen kávé és relax szoba
  • Fejlesztő képzések és tréningek
  • Cafetéria

Nos, mit gondolsz? Működhet a kémia?

Jelentkezz friss CV-ddel nálunk ASP.NET fejlesztőnek!

Munkavégzés helye: Budapest