Algorithm Development Engineer CAS

REF71W

Full-time

Job Description

Ha a vonatozásról nem csak füstölgő, hangosan sípoló, lassú mozdonyok jutnak eszedbe, hanem akár az algoritmus fejlesztés is, akkor ez az állás érdekelhet 🙂

Ha dolgoztál már képfeldolgozó szoftverrel, és nemcsak ismerős a Matlab/Simulink és Deep learning, akkor ne habozz!

Van számodra egy szuper állálehetőségünk:

partnerünknél támogató közeg vár, ahol jól tudják, hogy mennyire fontosak a családi értékek.

Főbb feladataid a következők lesznek:

  • Képfeldolgozó algoritmusok fejlesztése
  • Képfeldolgozó szoftver és algoritmusok fejlesztése
  • Folyamatos fejlődés képfeldolgozási ismeretek területén
  • Neurális hálók értékelése és konfigurálása
  • Napi szintű kapcsolattartás nemzetközi projektcsapatokkal
  • Vezetőtámogató rendszer szoftver és hardver komponenseinek megismerése
  • Szoros együttműködés a projekt csapat többi tagjával

Qualifications

Amire szükséged lesz:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Képfeldolgozás vagy jelfeldolgozás területén szerzett tapasztalat
  • Matlab/Simulink ismeret
  • Deep learning algoritmusok ismerete
  • Gyors helyzetfelismerés, önállóság
  • Jó kommunikációs készség
  • Angol vagy német nyelvtudás
  • Járműipari tapasztalat

Előnyt jelentenek a következők:

  • Biztonságkritikus fejlesztésben szerzett gyakorlat
  • Linux ismeret
  • C/C++ ismeret
  • CUDA ismeret
  • Deep learning keretrendszerben szerzett tapasztalat
  • Neurális hálózatok, gépi tanulás terén szerzett tapasztalat

Additional Information

Amit mi ajánlunk Neked:

  • Kiemelkedő fizetés
  • Cafeteria, 13. havi fizetés, prémium
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Folyamatosan fejlődő és bővülő vállalat
  • Nemzetközi és modern munkakörnyezet

 és még ennél is több.

Munkavégzés helye – Budapest

Szóval képben vagy?

Akkor jelentkezz az önéletrajzod csatolásával lentebb! 🙂