Visual Basic Developer

I0VBDK01

Full-time

Állás leírása

Amennyiben célod a banki szektorban való elhelyezkedés, rendelkezel 4 év fejlesztői tapasztalattal és proaktív vagy, akkor ezt a pozíciót Neked találták ki!

Feladatok:

  • Banki Visual Basic alkalmazások továbbfejlesztése, meglévő alkalmazásokban felmerülő hibák javítása
  • Excel makrók és Excelbe ágyazott VBA alkalmazások (EUC) írása és hibajavítása
  • A banki üzleti és informatikai alapfolyamatainak megismerése
  • Riportok fejlesztése, tesztelése üzleti igények alapján
  • Meglévő riportok optimalizálása

Képzettség

Elvárások:

  • Felsőfokú informatikai, pénzügyi vagy gazdasági végzettség
  • Minimum 4 év fejlesztői és ebből legalább 2 év VB/VBA fejlesztői tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Proaktív hozzáállás, can-do attitűd

Előnyt jelent:

  • Banki vagy más pénzügyi/hitelintézeti környezetben szerzett hasonló tapasztalat
  • Banküzemi folyamatok és ezeket támogató rendszerek ismerete
  • Visual Basic migrációs tapasztalat

További információk

Amit kínálunk:

  • Változatos, hosszú távú projektek nagyvállalati területen, komplex feladatokkal
  • Szakmai megbecsülés
  • Belső tréning lehetőségek
  • Modern munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Budapest

Az interjúztatás online történik.