Test Manager

I0TMB01

department
Strategy/Planning
level required
Executive
Full-time

Job Description

Ha rendelkezel legalább 3 év szakmai tapasztalattal tesztmenedzserként és nyitott vagy egy új karrierlépésre, mindenképpen olvass tovább!

Feladataid lesznek:

  • 10+ fős tesztelői csapat feladatainak napi szintű koordinációja
  • Kockázatok azonosítása, kezelése
  • A tesztek elkészítésének és végrehajtásának felügyelete, minőségbiztosítása
  • A tesztmutatók meghatározása, mérése, nyomon követése és ellenőrzése
  • Teszteléssel kapcsolatos koordináció
  • Összetettebb, magasabb szintű problémák megoldása
  • Együttműködés a projekt vezetőjével és más tesztelői területekkel
  • A tesztvezető és projektvezető profi tájékoztatása a feladatok státuszáról

Qualifications

Mire lesz szükséged:

  • Minimum 2 év tesztmenedzser tapasztalat
  • Tesztelési pozíciókban szerzett tapasztalat
  • Csoportvezetői tapasztalat
  • Kiváló projekt koordinációs készség

Előnyt jelent neked:

  • Pénzügyi szolgáltatásokban szerzett tapasztalat

Additional Information

Mit kínálunk számodra:

  • Szakmai kihívás
  • Vonzó juttatási csomag

Ha magadra ismertél és örömmel dolgoznál ebben a pozícióban, küldd el nekünk friss önéletrajzod az alábbi formon keresztül!

Munkavégzés helye: Budapest