Team Leader with Diagnostic Systems experience

REF72B

Full-time

Job Description

Ha már rendelkezel csoportvezetői tapasztalattal diagnosztikai rendszerek tevezésével és fejlesztésében, és úgy érzed, hogy jöhet egy új karrier kihívás, olvass tovább! 🙂

Milyen feladataid lesznek?

  • Diagnosztikai/karbantartó/ fejlesztést támogató szoftvertermékek termékmenedzsmentje
  • Új termékfejlesztési ötlettől a karbantartáson át a kivezetésig
  • Szoftvertermékek fejlesztési projektjeinek tervezésében való szakmai részvétel
  • Projekt csapatok szakmai támogatása, munkacsomagok terv szerinti elvégeztetése
  • A csapat által használt módszertanok, folyamatok fejlesztése a központi direktívákkal összhangban
  • Csapat fejlesztése, a szakmai felkészültségének és a teljesítőképességének fejlesztésének érdekében
  • Kapacitástervezés
  • Részvétel a büdzsé tervezésében
  • Aktív kapcsolattartás a társosztályokkal
  • Adminisztratív teendők ellátása

Qualifications

Mi az amit kérünk?

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Diagnosztikai rendszerek tervezésében/fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • Objektumorientált, PC oldali programnyelvek (JAVA,  JS, C#) ismerete
  • Angol nyelvtudás
  • Strukturált gondolkodás

Szükséged lesz még:

  • Proaktív, hatékony feladatmegoldás
  • Kiemelkedő kommunikációs készség
  • Kifinomult konfliktuskezelés
  • Csapatmunka
  • Utazási kedv
  • Folyamatok betartásának és betartatásának képessége

Előnyt jelent:

  • Csoportvezetői tapasztalat hasonló területen
  • Autóipari szoftver eszköz tervezésében / fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • Kiberbiztonsággal kapcsolatos ismeretek
  • Jira, Subversion (SVN), Enterprise Architect gyakorlat

Additional Information

Amit ajánlunk:

  • Kiemelkedő fizetés
  • Cafeteria, 13. havi fizetés, prémium
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Folyamatosan fejlődő és bővülő vállalat
  • Nemzetközi és modern munkakörnyezet

Munkavégzés: Budapest

Várjuk jelentkezésedet az alábbi formon vagy a címre!