Team Lead

I0TL01

department
Project Management
Full-time

Az állás leírása

Partnercégünk új, csapatvezető munkatárást keressük, aki a jelenlegi és/vagy létesítés alatt álló termékfejlesztő csapat vezetéséért vállal majd felelősséget. Ebben a pozícióban szoros együttműködésben dolgozhatsz majd más Team Leadekkel, Line Menedzserekkel és az egyes szakmai területekért felelős vezetőkkel is.

Az alábbi napi feladatokra számíthatsz:

  • Feladatok kiosztása a termékfejlesztő csapat tagjainak részére
  • Üzleti igények feldolgozása, fejlesztési feladatok megtervezése, megvalósítás a termék domain köré szerveződő agilis fejlesztő csapattal
  • Megrendelések határidőre történő leszállításának ellenőrzése
  • Ügyfél- és felhasználói elégedettség mérése, maximalizálása
  • Fejlesztők, tesztelők és szervezők operatív vezetése
  • Szakmai kontroll alkalmazása, szakmai döntéshozatal a Line menedzserrel és más szakértőkkel együttműködve
  • Termék-, csapatvízió, csapatösszetétel alakítása
  • Részvétel a munkafolyamatok kialakításában, továbbfejlesztésében és standardizálásában
  • Csapat és teljes szervezet támogatása

Képzettség

Elvárásaink:

Légy Igazi Vezető. 🙂 Mutass példát, légy elkötelezett feladat- és problémamegoldó. Ha pozitív, motiváló személyiség vagy, aki asszertívan kommunikál és jól kezeli a konfliktusokat, szívesen mentorálja kollégáit, már most várjuk jelentkezésed!

  • Korábbi tapasztalat Project Managerként és/vagy Business Analystként
  • Legalább 1 év koordinátori/vezetői tapasztalat
  • IT területen szerzett felsőfokú végzettség vagy szakirányú tapasztalat
  • Csapatformáló és támogató szemlélet, csapatdinamikai ismeretek, tapasztalatok
  • Agilis ismeretek
  • Önállóság, proaktivitás
  • Angol nyelvismeret

Előny:

  • Korábbi tapasztalat fejlesztőként/architectként
  • Microservice/SOA tapasztalatok
  • Részvétel komplex, többrétegű architektúra tervezésében
  • 15-20 fős fejlesztői/szervezői csoport vezetése
  • Tapasztalat agilis csapatok kialakításában és vezetésében

További információk

Amit partnerünk kínál:

  • A legújabb technológiák alkalmazása és modern munkaeszközök (Enterprise környezet)
  • Szakmai képzések és konferenciák, fejlődési lehetőség
  • Fiatalos csapat, stabil háttér
  • Rugalmas, családbarát munkakörnyezet és munkarend
  • Jól megközelíthető, felszerelt modern iroda
  • Kiemelkedő bérezés és kiegészítő kényelmi szolgáltatások

Munkavégzés helye: Budapest