Szenior szoftvertesztelő mérnök

K1ST1

Full-time

Job Description

Szoftvertesztelő mérnök pozícióba keressük új jelöltjeinket:

  • Medior szinten 2+ év
  • Senior szinten 4+ év

szoftvertesztelői és teszt specifikáció írásban szerzett tapasztalatodat kamatoztathatod munkád során! Fontos, hogy tudj csapatban dolgozni és célorientáltan állj a feladatokhoz. Olvass tovább a részletekért, és küldd el jelentkezésed még ma! 🙂

Feladataid:

  • Automatizált tesztek készítése
  • Feldolgozó algoritmusok tesztelése
  • Hardware – szoftver integrációs tesztelés
  • Teszt specifikációk és riportok írása
  • Részvétel a teszt stratégia kidolgozásában
  • Tesztkörnyezet kialakítása

Qualifications

Amire szükséged lesz:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Tesztelésben szerzett több éves gyakorlat
  • Összetett rendszerek tesztelésében szerzett tapasztalat
  • Tapasztalat teszt specifikációk írásában
  • Proaktívan, célorientáltan állsz a feladatokhoz
  • Csapatmunkát előnyben részesíted
  • Aktív angol nyelvtudás

Előny:

  • Gyakorlat beágyazott rendszerek tesztelésében
  • MATLAB / Linux / C++ tapasztalat

Additional Information

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő bérezés
  • Cafeteria, 13. havi fizetés, prémium
  • Rugalmas és kötetlen munkaidő
  • Részvétel nemzetközi projekteken
  • Konferenciák, képzések, oktatások a fejlődésedhez
  • Innovatív termékek, technológiák és megoldások
  • Támogató munkakörnyezet