Solution Architect

E1SOA01

Full-time

Az állás leírása

Milyen feladatokra számíthatsz?

  • Részvétel digitális transzformációt megvalósító projektekben.
  • Korszerű IT megoldások kidolgozása, rendszerek közötti integrációk megtervezése
  • IT architektúra elvárások meghatározása, ezek képviselete (meglévő rendszerek fejlesztése és új rendszerek bevezetése kapcsán)
  • Üzleti igényekre alapuló IT igények megfogalmazása

Képzettség

Elvárásaink:

  • Felsőfokú végzettség
  • 5+ év IT területen szerzett tapasztalat (jelentős gyakorlattal IT megoldások tervezésében)
  • Gyakorlat IT architektúra egyszerűsítésben és modernizálásban
  • Legalább középszintű angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • Precizitás, proaktív munkavégzés

Előnyt jelent:

  • banki területen szerzett IT tapasztalat
  • folyamatfejlesztési projektekben való részvétel
  • szolgáltatásorientált architektúrában való jártasság
  • agilis módszertanok elméleti ismerete, illetve gyakorlati tapasztalat
  • architektúra modellezési/menedzselési módszertanok és eszközök ismerete, ezekkel szerzett gyakorlati tapasztalat

További információk

Amit kínálunk:

  • Változatos béren kívüli juttatási rendszer
  • Csapatépítő programok
  • Lojalitás program: extra szabadság, tanulmányok támogatása, egészségbiztosítás
  • Home office lehetőség és rugalmas munkaidő

Munkavégzés helye: Budapest