Solution Architect digitális csatornák területre

I0SOAK02

Full-time

Job Description

3+ év pénzintézeti és informatikai tapasztalattal rendelkező jelölteket keresünk. Fontos, hogy naprakész legyél a digitális világ változásaiban és tárgyalóképes angol nyelvtudásod legyen. Olvass tovább a részletekért, a végén pedig ne felejtsd el megnyomni a jelentkezés gombot! 🙂

Főbb feladataid lesznek:

  • Projektek előkészítésben való részvétel a felelősségi körébe tartozó rendszerek, folyamatok, szolgáltatások kapcsán, a pre-sales, az enterprise architect és a software architect területekkel együttműködve
  • Szakmai döntés előkészítő anyagok előállításában való részvétel. Közreműködés a szakterületek tervezési feladataiban, fejlesztések azonosításában, priorizálásában, stratégiai tervezésben
  • Szakmai elemző tevékenységben történő részvétel, szakmai csoport koordinálása akár új technológiai vagy módszertani trendek bevezetésének vizsgálata kapcsán, akár a meglévő alkalmazás portfolió optimalizálásával összefüggésben. Széleskörű szakmai és piaci ismeretek felhasználásával, trendek elemzésével feladata a fejlesztési, tesztelési folyamatok, technológiák, módszertanok megújítása, naprakészen tartása
  • Az üzleti igények alkalmazásokon átívelő átlátása és IT leképezésének megtervezése a mindenkori IT stratégia és irányelvek mentén. Alkalmazásokon átívelő folyamatok logikai tervezése, annak stratégiai irányába tartó mozgatása, kapcsolódó folyamatok kidolgozása
  • Szoros együttműködés a kapcsolódó üzleti területekkel a felelősségi körébe tartozó rendszerek, folyamatok, szolgáltatások tekintetében, valamint szakmai támogatás adása a folyamatban levő leszállításon dolgozó szakértők számára. Szükség esetén a kollegák oktatása, mentorálása

Qualifications

A munkához szükséged lesz:

  • 3-5 éves pénzintézetnél szerzett tapasztalat
  • Digitális csatornák terén szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú műszaki/informatikai vagy gazdasági informatikai végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Adatmodellezés, funkcionális modellezés, folyamatmodellezés – eszközök ismerete és felhasználása
  • Oracle adatbázis kezelésben szerzett tapasztalat
  • UML modellező nyelv ismerete
  • JIRA, QC ismeretek

Jó ha ezeknek a készségeknek a bírtokában vagy:

  • Analitikus szemlélet
  • Kiemelkedő kommunikációs készség
  • Döntéshozatal és felelősségvállalás

  • Hatékony munkaszervezés, projektvezetői szemléletmód

Előny jelent számodra:

  • Agilis módszertan ismerete

  • Mobil alkalmazások ismerete

    Additional Information

    Amit kínálunk Neked:

    • Nemzetközi projektek
    • Belső tréning lehetőségek
    • Modern munkakörnyezet

    Munkavégzés helye: Budapest

    Jelentkezz önéletrajzoddal, mi már nagyon várjuk, hogy megismerjünk! 🙂