Server Operator

I0SOS0

Full-time

Job Description

Ha már van 3 év tapasztalatod Szerver üzemeltetés terén és szívesen vennéd szárnyaid alá nagyobb rendszerek üzemeltetését, akkor készítsd az önéletrajzod és jelentkezz!

Feladataid lesznek:

  • Szerverek üzemeltetése és karbantartása (Windows 2008, 2012, 2016)
  • Debian, Ubuntu rendszerekre szoftvertelepítési és üzemeltetési feladatok elvégzése
  • Adatbázis üzemeltetés (MSSQL, MYSQL, ORACLE)
  • Incidens kezelés

Qualifications

Mire lesz szükséged:

  • 3-5 év releváns szakmai tapasztalat
  • Középiskola/gimnázium, minimum középfokú szakmai képesítés
  • Szakmai angol nyelv ismerete (olvasás)
  • Önálló munkavégzésre alkalmas személyiség,
  • Rendszerben való gondolkodás képessége,
  • Határidők pontos betartása,

Additional Information

Ami pedig még élvezetessebbé teszi a munkát:

  • Közvetlen vezetői támogatás
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Legmodernebb munkaeszközök (laptop, mobil)
  • Családbarát hozzáállás

Munkavégzési hely: Budapest