Senior Test Automation Engineer (Java)

I0STAEI11

Full-time

Job Description

A pozícióhoz tartozó feladatok:

●       Az Agilis szoftverfejlesztő csapatban szoftvertesztelő mérnökként a fejlesztők támogatása tesztelői szempontokkal

●      Tesztelés megtervezése, végrehajtása; a tesztvégrehajtás felügyelete

●      Teszt automaták implementálása

●      Részvétel a teszt keretrendszer fejlesztésében

●      Visszajelzés adása a tesztcsapat számára

●      Tesztjelentések, tesztjegyzőkönyvek elkészítése

Projekthez kapcsolódó feladatok:

●      Projekt előkészítésben való részvétel (tender anyag készítése, véleményezése)

●      Termék kockázatok felismerése, figyelembe vétele

●      Termék, és projekt kockázatok jelzése a menedzsment felé

●      Üzleti igények, user story-k megértése, elemzése tesztelői szempontból

●      Javaslattétel user story-k pontosítására, további user story-k megfogalmazására

●      Folyamatos párbeszéd a csapattal, és a product owner-ekkel

Qualifications

Elvárások:

●      Webservice tesztautomatizálásban szerzett legalább 2-3+ év tapasztalat

●      Java programozási tapasztalat

●      Tesztelési alapismeretek

●      Tesztesetírási tapasztalat

●      Hibakezelő rendszer használata (pl. Jira, Bugzilla, Spira, HP QC, stb.)

●      Web alkalmazások tesztelésében szerzett tapasztalat

●      Continuous Integration ismerete (pl.: Jenkins)

●      Verziókezelő ismerete (pl. Git)

●      SQL ismeretek

●      Szakmai angol nyelv ismerete írásban

Előnyt jelent:

●      Felsőfokú végzettség műszaki területen

●      RestAssured

●      Valamilyen API tesztelő tool ismerete (pl. JMeter, Postman, SoapUI)

●      noSQL DB ismeret (MongoDB, Redis, InfluxDB)

●      batch vagy shell script alapszintű ismeret

●      Atlassian termék ismerete (Jira, Confluence, Bitbucket)

Additional Information

Amit ajánlunk:

●      Változatos hazai és nemzetközi projektek a legmodernebb technológiákra alapozva (Enterprise környezet)

●      Üzletileg kritikus, magas rendelkezésre állású IT rendszerek fejlesztése (és üzemeltetése)

●      Komplex, felelősségteljes munka a rendszerek fejlesztésében

●      Szakmai képzéseken, konferenciákon való részvételi lehetőség

●      Stabil vállalat, fiatalos munkahely

●      Dinamikus, szakmailag tapasztalat, széles látókörű kollégák, csapat, vezetőség

●      Jól megközelíthető, felszerelt modern iroda

●      Versenyképes bérezés