Senior Quality and Functional Safety Engineer

K1QSE1

Full-time

Job Description

Ha többéves vasúti vagy autóipari mérnöki tapasztalatod van és szívesen kamatoztatnád ezt a tudásodat fékvezérlő berendezések fejlesztésében, és új kihívásokat keresel, akkor nézd meg mit kínálunk! 😉

Milyen feladatok várnak rád?
• A fejlesztési folyamatok meghatározása az iparági szabályoknak és előírásnak megfelelően
• Folyamatban lévő fejlesztési projektek ellenőrzése és felülvizsgálata
• Biztonsági követelmények elemzése és vizsgálata megvalósíthatóságuk és rendszerbe illeszthetőségük szerint
• Technikai review-okban való aktív részvétel, dokumentált hibák kiértékelése, javítása
• Kapcsolattartás az ügyfelekkel és társosztályokkal
• Biztonságkritikus fejlesztések támogatása
• Hozzájárulás a termékek és folyamatok jobbításához
• Tréninganyagok és tréningek tervezése, oktatása
• Folyamatos tanulás, fejlődés, ezáltal a folyamatok és módszerek fejlesztése

Qualifications

Mit kérünk tőled?
• Műszaki felsőfokú végzettség
• Többéves releváns tapasztalat hasonló területről
• Analitikus gondolkodásmód, jó problémamegoldó képesség
• Strukturált gondolkodásmód, kreativitás
• Tárgyalóképes szakmai angol nyelvtudás
• Utazási kedv, ha a feladatok megkívánják

Örülünk ha ezek is a zsebedben vannak:
• Tapasztalat biztonságkritikus rendszerek terén
• Német nyelvtudás

Additional Information

Mit ajánlunk neked?
• Rugalmas, kötetlen munkaidő
• Részvétel nemzetközi projektekben
• Cafeteria, 13. havi fizetés
• Modern irodai környezet
• Sportolási lehetőség

Munkavégzés: Budapest

Várjuk friss önéletrajzodat a , de az álláshoz tartozó form-on is elküldheted! 🙂