Senior .NET Developer

M0SND01

Full-time

Az állás leírása

Budai székhelyű szoftverfejlesztő partnerünk csapatába keresünk új kollégát Senior .NET fejlesztő pozícióba.

A projekt, amiben részt vehetsz:
Egy hosszútávú projekt, melynek célja egy hitelezési alapfolyamatokat támogató .NET keretrendszer transzformálása, majd cloud-ba (Azure) történő feltöltése. A projekt nagyrészt tisztán backend fejlesztést jelentene, lényege, hogy a különböző hitelalkalmazások számára API-n keresztül szeretnénk elérhetővé tenni szolgáltatásokat.

Feladatok:

  • Új szolgáltatások kifejlesztése
  • Meglévő szolgáltatások kisebb és könnyebb szolgáltatásokra (microservice-es architektúra) történő bontása
  • Alkalmazások átköltöztetése felhő rendszerbe (Azure Cloud)

Képzettség

Elvárásaink:

  • Az alábbi technológiák magas szintű ismerete:
    • .NET 4.6.1, ASP.NET
    • MS Visual Studio 2017/2019
    • WCF (Web-Services)
    • MS SQL Server, T-SQL
    • HTML, JavaScript
  • Magabiztos angol és legalább középszintű német (elsősorban olvasásban, mivel a forráskód és a dokumentációk egy része német) nyelvtudás

Előny:

  • LIBRA
  • TFS, IIS
  • BitBucket/TeamCity
  • Excel VBA
  • Enterprise Architect (Sparx)

További információk

Amit kínálunk:

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Nemzetközi környezet és jó csapat
  • Versenyképes fizetés
  • Nyelvtanulási lehetőség