Senior Java Software Tester

K1JST1

Full-time

Job Description

Feladataid:

  • Vezetői tanácsadó rendszer (DAS – Driver Advisory System) funkcióinak tesztelése
  • Teszt tervek készítése az algoritmus fejlesztés, az applikáció és az üzembe helyezés támogatására
  • Teszt környezet kiépítése
  • Teszt specifikációk készítése
  • Részvétel az automatizált tesztek implementálásában

Qualifications

Amire szükséged lesz

  • Felsőfokú műszaki végzettség vagy egyenértékű munkatapasztalat
  • Java tesztelésben szerzett tapasztalat
  • Teszt stratégiák és teszt tervek készítésében szerzett tapasztalat
  • Gyors helyzetfelismerés, strukturált gondolkodás, önállóság
  • Jó kommunikációs készség, dinamikus munkatempó
  • Nemzetközi környezetben való kooperációs készség
  • Angol nyelvtudás

Additional Information

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő bérezés
  • Cafeteria, 13. havi fizetés, prémium
  • Rugalmas és kötetlen munkaidő
  • Részvétel nemzetközi projekteken
  • Konferenciák, képzések, oktatások a fejlődésedhez
  • Innovatív termékek, technológiák és megoldások
  • Támogató munkakörnyezet

Munkavégzés helyszíne: Budapest