Senior Java Developer

A0SDJ1

department
Engineering
Full-time

Job Description

Jellemző rád, hogy:

Van már legalább 3-4 év Java szerver tapasztalatod, jóban vagy a Springgel és stratégiai gondolkodásban verhetetlen vagy.

Emellett szeretsz újítani, fejlődni és a tudásmegosztással sincs bajod?

Akkor ne habozz, mert megtaláltuk a következő kihívásod! Olvass tovább!

Főbb feladataid lesznek:

Java szerver fejlesztésben való részvétel a tervezéstől a kivitelezésig:

  • Terv- és megvalósítási dokumentumok készítése
  • Karbantartható forráskódok fejlesztése
  • Folyamatos szaktudás-fejlesztés és -megosztás
  • Együttműködés belső szakmai, szakértői csapatokkal
  • Junior kollégák mentorálása

Qualifications

Jó vagy az alább felsoroltakban:

  • Szakirányú IT MSc végzettség
  • Minimum 3-4 év Java szerver tapasztalat (lehetőleg Spring alapon)
  • Spring Framework, JPA gyakorlat
  • Spring Cloud, MicroService architektúra ismeret
  • Docker-ben és Kubernetes-ben való jártasság
  • RabbitMQ tapasztalat
  • Elemzőkészség, rendszerszemlélet
  • Kitűnő kommunikációs készség
  • Szakmai angol nyelvismeret

Előnyök:

  • Oracle Service Bus ismeret
  • Angular ismeret

Additional Information

Amit mi ajánlunk neked:

  • Fejlődési lehetőség
  • Szuper csapat és támogató céges kultúra
  • A szusszanásért végtelen kávé és relax szoba
  • Fejlesztő képzések és tréningek
  • Cafetéria

Ha tetszik ez az állás, jelentkezz most friss önéletrajzod csatolásával!

Munkavégzés helye: Budapest