Senior Full Stack Java Developer

I0FSJDG01

Full-time

Job Description

Ha van több, mint 5 év tapasztalatod, nyitott vagy Springboot és Angular technológiákkal dolgozni, emellett szívesen vennél részt pénzügyi rendszerek fejlesztésében, jelentkezz hozzánk Fullstack fejlesztőnek! 🙂

Qualifications

Elvárások:

  • Szoftver fejlesztés területén szerzett 5 év tapasztalat
  • modern Angular library erős ismerete
  • JAVA és SQL nyelvek ismerete
  • Spring keretrendszer ismerete, Springboot ismerete
  • Web szolgáltatások fejlesztése kapcsán szerzett tapasztalat  (REST, WSDL, SOAPUI)
  • Üzenet alapú rendszerek fejlesztése során szerzett tapasztalat (JMS, AMQP)
  • Microservice alapú rendszerek fejlesztése során szerzett tapasztalat
  • GIT verziókezelő rendszerek (GIT, SVN) ismerete
  • Rendszerszintű gondolkodás és csapatszellem

Előnyt jelent:

  • JMeter tapasztalat
  • WebSphere tapasztalat
  • CI/CD tapasztalat
  • Atlassian stack ismerete (Jira, Confluence, Bamboo, Bitbucket)

Additional Information

Amit nyújtunk:

  • Home office lehetőség
  • Belső tréningek, szakmai képzés
  • Barátságos, támogató team
  • Modern munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Budapest