Senior Business Analyst

I0SBAK04

Full-time

Job Description

Több éves rendszerszervezői háttérrel, banknál szerzett gyakorlattal és magabiztos angol nyelvtudással rendelkező kollégánkat keressük Senior Business Analyst pozícióba. Ha megfelelsz ezeknek a kritériumoknak, küldd el jelentkezésed, hogy mielőbb felvehessük Veled a kapcsolatot, mert már ebben a hónapban munkába állhatsz.

 Feladatok

  •  Számviteli, accountig vonatkozású rendszerek T24 integrációjában való részvétel (pl.: SAP)
  •  DWH T24 integrációban való részvétel
  •  T24 napzárás és egyéb rendszerek napzárási teendőinek összehangolása
  • Aktív részvétel üzleti, szállítói és IT területekkel való egyeztetésekben
  • Dokumentációk készítése és a projektek minőségbiztosítása
  • Rendszeroldali tesztelés
  • Napi szintű együttműködés az érintett területekkel.

Qualifications

Elvárások

  • Több éves pénzintézetnél szerzett rendszerszervezői tapasztalat
  • Számlavezető rendszer ismeretek
  • Számviteli ismeretek
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • Kimagasló kommunikációs, szervező és koordinációs készség
  • Magabiztos IT háttér – SQL

 Előny

  •   Core rendszer bevezetésben és cserében való részvétel
  •   T24 ismeret

Additional Information

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi projektek
  • Modern munkakörnyezet
  • Home Office lehetőség
  • Rugalmas munkavégzés