Senior Business Analyst – Payments

I0SBAPK01

Full-time

Job Description

Keressük azt a jelöltet, aki több mint 5 év tapasztalattal rendelkezik pénzügyi területen rendszerszervezőként, és szívesen vágna bele egy komplex rendszercsere projekt menedzselésébe. Jöjjenek a részletek!

Ezek a feladatok várnak még rád:

  • IT jellegű feladatok teljes körű menedzselése
  • Közreműködés a szakterületek tervezési feladataiban, fejlesztések azonosításában, priorizálásában, stratégiai tervezésben
  • Szakértői támogatás biztosítása a problémakezelésben, hibafeltárás.
  • A rendszereket érintő szolgáltatások (SOA) felügyelete és továbbfejlesztése.
  • Átfogó szakmai koncepciók, megoldások kidolgozása.
  • Piaci trendek nyomon követése, üzleti igények támogatása új technológiákkal
  • Szakmai és piaci ismeretek felhasználásával, trendek elemzésével fejlesztési, tesztelési folyamatok, technológiák, módszertanok megújítása
  • Szakmai elemző tevékenység támogatása
  • Szakmai csoport koordinálása

Qualifications

Amit kérünk tőled:

  • 5+ éves pénzintézetnél rendszerszervezőként szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú műszaki/informatikai vagy gazdasági informatikai végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Analitikus szemlélet
  • Adatbázis kezelésben szerzett tapasztalat
  • UML modellező nyelv ismerete
  • Projektmenedzsment szemlélet

Ami előny jelent számodra:

  • Fizetésforgalmi (payment) ismeretek
  • Banki tapasztalat, termék/folyamat ismeret

Additional Information

Amit kínálunk:

  • Home Office lehetőség
  • Rugalmas munkavégzés
  • Izgalmas projektek
  • Modern munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezz friss önéletrajzoddal, az alábbi formon, vagy a címen!

Az interjúzást videóinterjú formájában végezzük 🙂