Senior Business Analyst – Loan

I0BALB01

Full-time

Job Description

Amennyiben rendelkezel több éves rendszerszervezői háttérrel és pénzügyi területen szerzett gyakorlattal, úgy Téged keresünk! Ha megfelelsz ezeknek a kritériumoknak, küldd el a jelentkezésed, hogy mielőbb felvehessük Veled a kapcsolatot.

Banki hitelezési folyamatokat támogató rendszerek cseréjét megvalósító projekt:

  • Termékek: hitelkártya, áruhitel, privát kölcsön, folyószámlahitel
  • Csatornák: online, offline
  • Folyamati egységek: hiteligénylés, bírálat a kockázatkezelési szabályok alapján, döntéshozás

Qualifications

Elvárások:

  • 5+ év releváns szakmai tapasztalat pénzügyi területen
  • Rendszerszintű gondolkodásmód, rendszerintegrációs ismeretek
  • Stratégiai gondolkodásmód
  • Kiváló kooperációs készség
  • Jó facilitálási képesség
  • Kimagasló kommunikációs, szervező és koordinációs készség
  • Proaktív, önálló

Előnyt jelent:

  • Fedezetlen hitelezési termékekkel való jártasság

Additional Information

Mit ajánlunk neked?

  • Emberközpontú vállalat
  • Nemzetközi projektek
  • Heti 2 nap Home Office
  • Modern munkakörnyezet
  • Belső tréning lehetőségek