Senior Business Analyst (Banking Industry)

I0BAK001

Full-time

Az állás leírása

Ha van több, mint 4 év tapasztalatod Business Analystként, melyet banki területen szereztél akkor mi már most nagyon várjuk az önéletrajzodat!

Az alábbi feladatokra számíthatsz:

  • Fizetésforgalmi projektekhez kapcsolódó üzleti igények megértése, megtervezése és megvalósítása – elsősorban az IG3 csatorna vonatkozásában
  • Részvétel üzleti, szállítói és IT egyeztetésekben
  • Projektek leszállítandó dokumentumainak készítése
  • Részvétel a szállított verziók tesztelésében
  • Együttműködés az érintett területekkel, stakeholder management

Képzettség

Elvárásaink:

  • Legalább 4 év releváns pénzintézeti tapasztalat
  • Fizetésforgalmi ismeretek (elsősorban: IG1, IG2, IG3)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • SQL ismeretek
  • Erős szervezői és koordinációs képesség

Előny:

  • EQ ismeret
  • Nemzetközi fizetési ismeretek (Sepa, Swift)

További információk

Amit kínálunk:

  • Home Office lehetőség
  • Rugalmas munkavégzés
  • Nemzetközi projektek
  • Modern munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Budapest