Senior Banki Rendszerszervező

I0SRSZK01

Full-time

Állás leírása

Ha van több mint 4 év rendszerszervezői tapasztalatod, amit banki területen szereztél, alapszinten megy a JAVA, SQL és könnyedén megtalálod a kiutat a problémákból, akkor mi már most nagyon várjuk az önéletrajzodat! Görgess tovább a részletekért, és küldd el a jelentkezésed!

Feladatok:

  • Megvalósíthatósági tanulmányok és döntéstámogató anyagok készítése, különös tekintettel megvalósítási alternatívák költségbecslésére (teljes bevezetési folyamatra)
  • Követelmények részletes analízise, kidolgozása
  • Átfogó rendszermegoldások tervezése, valamint a követelményeket lefedő rendszerfunkciók és komponensek működésének részletes tervezése
  • Projektek követelménylistájának folyamatos követése (requirement coverage analysis)
  • Fejlesztőkkel való folyamatos kommunikáció, a megvalósítás folyamatának szakmai irányítása és koordinálása
  • Problémamegoldásban való részvétel (alternatív megoldások kidolgozása és tervezése, megvalósító csapattal való együttműködés)
  • Rendszerdokumentációk készítése (rendszerterv, felhasználói kézikönyv)
  • Megvalósított követelmények verifikációja, manuális funkcionális tesztek végzése
  • Üzleti elfogadói tesztelés támogatása, koordinálása

Képzettség

Elvárások:

  • Core banki rendszerbevezetési projektekben szerzett tapasztalat
  • Átfogó banküzemtani ismeretek, 4+ év banki területen szerzett rendszerszervezői tapasztalat
  • Részben technikai fókusz, alapszintű fejlesztési ismeretek (JAVA, SQL, megfelelő megoldási lehetőségek kidolgozásához, valamint szoros fejlesztői kapcsolattartáshoz szükséges szinten)
  • Stratégiai gondolkodásmód
  • Problémamegoldó készség
  • UML alapú modellezési ismeretek
  • Stabil angol középfokú nyelvtudás szóban, írásban

Előnyt jelent:

  • Problémaelemző készség és kapcsolódó technikák gyakorlati ismerete (pl. Root Cause Analysis, SWOT)
  • Fejlesztői múlt, megvalósítási tapasztalatok

További információk

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi projektek
  • Belső tréning lehetőségek
  • Modern munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Budapest