Senior Angular Developer

I0SADK01

Full-time

Job Description

Ha van több, mint 5 év tapasztalatod és új kihívást keresel Angular fejlesztés területen, emellett szívesen vennél részt banki rendszerek fejlesztésében, jelentkezz hozzánk Angular fejlesztőnek! 🙂

Feladataid lesznek:

  • Szakértőként és csapatvezetőként történő közreműködés a napi működés során (tervezés, fejlesztés támogatás, funkcionális tesztelés, incidenskezelés, stb.).
  • Szakmai döntés előkészítő anyagok előállításában való részvétel
  • Közreműködés a tervezési feladatokban, fejlesztések azonosításában, priorizáslásában, stratégiai tervezésben
  • Szakmai elemző tevékenységben történő részvétel, a fejlesztői csoport koordinálása
  • A fejlesztési, tesztelési folyamatok, technológiák, módszertanok megújítása, naprakészen tartása
  • Feladata a felmerülő függőségek feltárása, magas szintű kockázat elemzés, a megoldások megvalósíthatóságának folyamatos vizsgálata

Qualifications

Amire szükséged lesz:

  • Angular és más modern javascript keretrendszerek, fejlesztési technikák magas szintű ismerete
  • Szokásos IT fejlesztési adminisztrációs és reporting eszközök ismerete (JIRA, QC, etc.)
  • Pénzintézetnél és/vagy digitális csatornák terén szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú műszaki/informatikai vagy gazdasági informatikai végzettség
  • Angol nyelvtudás
  • Világos és meggyőző kommunikációs stílus
  • Gyors döntéshozatali készség és felelősségteljes személyiség
  • Projektvezetői szemléletmód
Előnyt jelent:
  • Banki környezetben, fejlesztési vezetőként vagy senior fejlesztőként szerzett tapasztalat
  • Agilis módszertan ismerete
  • Mobil alkalmazások ismerete

Additional Information

Amit a cég kínál:

  • Sokszínű, kihívásokkal teli feladatok
  • Közvetlen vezetői támogatás
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Vidám, lendületes, támogató csapat
  • Rugalmas munkaidő
  • Home office lehetőség
  • Modern munkakörnyezet
  • Inspiráló panorámás kilátás
  • Legmodernebb munkaeszközök (laptop, mobil)
  • Családbarát hozzáállás