Scrum Master

I1SM01

Full-time

Állás leírása

Téged keresünk

  • ha része szeretnél lenni egy innovatív szellemiségű, folyamatosan bővülő, agilis csapatnak és közösségnek
  • ha az agilis alapelvek betartását, a csapatszellem folyamatos javítását alapvetésnek tartod
  • ha eszköztárad folyamatos bővítésével egyre jobb szakember szeretnél lenni
  • ha magas kvalitású szakértőkkel szeretnél együtt dolgozni
  • ha szereted a kihívásokat és igényes vagy a munkádra

Feladatok

  • az átláthatóság megteremtése és fenntartása
  • a csapatot blokkoló nehézségek, akadályok elhárítása
  • a Scrum események lebonyolítása és facilitálása
  • az agilis alapelvek és lefektetett csapatszabályok következetes alkalmazásának biztosítása
  • céges agilis közösség építése

Képzettség

Szakmai elvárások:

  • 2+ év Scrum Master munkatapasztalat
  • Scrum elméleti és gyakorlati ismeret
  • Angol nyelvtudás középszinten

Előnyök:

  • Projekt management területén vagy agilis környezetben szerzett további munkatapasztalat
  • Kanban, Scrumban elméleti és gyakorlati ismeretek
  • IT szervezői (IT Business Analyst) tapasztalat
  • PSM képesítés
  • JIRA projektek konfigurációjában tapasztalat
  • Confluence ismeret

Milyen személyiséget keresünk?

  • képes vagy változásokat indukálni
  • kiváló problémafelismerő és megoldó készséggel bírsz
  • hatékonyan kommunikálsz különböző típusú emberekkel
  • pontosság és precizitás jellemez

További információk

Amit kínálunk Neked:

  • Üzletileg kritikus, magas rendelkezésre állású IT rendszerek fejlesztésében részvétel
  • Komplex, felelősségteljes munka a rendszerek fejlesztésében
  • Egyéni képzési terv: Külső és belső szakmai tréningek, konferenciák stb.
  • Dinamikus, szakmailag tapasztalt, széles látókörű kollégák
  • Rugalmas, családbarát munkakörnyezet és munkarend
  • Jól megközelíthető, jól felszerelt modern iroda
  • Korszerű, megválasztható munkaeszközök
  • Kiemelkedő bérezés és kiegészítő kényelmi szolgáltatások

Munkavégzés helye: Budapest