SAS Developer

REF277P

Full-time

Az állás leírása

Feladataid lesznek:

  • Elemezni az üzleti folyamatokat és igényeket
  • Felelősséget vállalni a projektek megvalósításáért és minőségéért
  • Specifikációkat elkészíteni és azokat megvalósítani
  • Résztvenni az agilis szoftverfejlesztői csapatmunkában
  • Együttműködni, napi kommunikációt fenntartani az osztrák anyacég munkatársaival és ügyfeleivel

Képzettség

Amit elvárnak Tőled:

  • SAS DI, Enterprise Guide, RRM 6.1, Visual Analytics gyakorlati ismeretét
  • Linux paranacssor magabiztos kezelését
  • Adatintegrációban, adatmodellezésben, SQL-ben való jártasságot
  • Aktív ismeretét a következő fogalmaknak: verziókezelés, deployment process, continous integration, multi-branching, clean code
  • Erős angol vagy kommunikációképes német nyelvtudást
  • Strukturált gondolkodásmódot, kezdeményezőkészséget, határozott fellépést
  • Utazási hajlandóságot a járványhelyzet után

Előnyt jelenthet:

  • Ügyfélmenedzsment vagy üzleti analitikai tapasztalat

További információk

Amire számíthatsz:

  • Rugalmas munkaidőre
  • Versenyképes bérezésre
  • Otthoni munkavégzési lehetőségre
  • Munkahelyi nyelvtanulásra
  • Befogadó munkahelyi légkörre, szakmailag magasan képzett, jelentős IT tapasztalattal rendelkező munkatársakra
  • Átfogó betanulási folyamat biztosítására és folyamatos fejlődési lehetőségre