Rendszerszervező digitális csatornák területre

I0RSZK03

Full-time

Job Description

Olyan jelöltet keresünk, aki kiterjedt szakmai tapasztalattal rendelkezik, több mint 3 év pénzintézeti és informatikai gyakorlata is van, és folyamatosan naprakész a digitális világ változásaiban! Ismersz ilyet, esetleg Te lennél a legideálisabb? Tekerj tovább és olvasd el a részleteket! 🙂

Főbb feladataid lesznek:

  • Az üzleti igények korszerű és hatékony IT megvalósításának specifikálása
  • Önálló funkciók, rendszer és modul fejlesztésének kidolgozása
  • Alkalmazásokkal szembeni funkcionális és nem funkcionális követelmények megfogalmazása
  • Dokumentációs és tesztelési eljárások és eszközök átfogó ismerete és magabiztos felhasználása
  • Modellező eszközök és eljárások használata
  • A rendszerrel kapcsolatos, piacon elérhető informatikai megoldások folyamatos figyelése és elemzése, javaslattétel a megoldások felhasználására
  • Szakmai együttműködés az ICT szakterületekkel és az üzleti szervezeti egységekkel
  • Szakértőként történő közreműködés a napi működés szinte valamennyi területén

Qualifications

A munkához szükséged lesz:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Digitális csatornák terén szerzett tapasztalat, termékek, folyamatok ismerete
  • 3+ év pénzintézetnél szerzett tapasztalat, informatikai gyakorlat
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • Elemzési módszerek és eszközök ismerete és felhasználása
  • Oracle adatbázis, SQL, UML modellező nyelv gyakorlati ismerete
  • Szokásos IT fejlesztési adminisztrációs és reporting eszközök ismerete (JIRA, QC, etc.)

Jó ha ezeknek a készségeknek a bírtokában vagy:

  • Analitikus szemlélet
  • Kiemelkedő kommunikációs készség
  • Döntéshozatal és felelősségvállalás

  • Hatékony munkaszervezés, projektvezetői szemléletmód

Előny jelent számodra:

  • Agilis módszertan ismerete

  • Mobil alkalmazások ismerete

Additional Information

Amit kínálunk Neked:

  • Nemzetközi projektek
  • Belső tréning lehetőségek
  • Modern munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezz önéletrajzoddal, mi már nagyon várjuk, hogy megismerjünk! 🙂