Project Manager (Software Development)

I0SDPMS001

department
Project Management
Full-time

Az állás leírása

Tanácsadó partnerünk új Project Manager kollégáját keressük. Ebben a pozícióban egy egészségügyi szoftver fejlesztésének vezetését láthatod majd el.

Az alábbi feladatokra számíthatsz:

  • Hosszútávú projektek szakmai tervezése (költség, erőforrás, határidő, scope) és adminisztratív vezetése
  • Projekt eredmények szállítása, projektterv szerint feladatok végrehajtása
  • A projekt előrehaladásához szükséges ügyfél és szállító oldali feltételek biztosítása
  • Együttműködés az ügyféllel és az érdekelt felekkel, száltítókkal
  • A projektek képviselete az ügyfél felé írásban és szóban egyaránt

Képzettség

Elvárásaink:

  • Felsőfokú végzettség (műszaki/informatikai/gazdasági)
  • Legalább 3 év, szoftverfejlesztési projektekben szerzett tapasztalat és tapasztalat nagyvállalati projektek menedzsmentjében
  • Önállóság, határozottság és energikusság
  • Ügyfélközpontúság
  • Megbízható, csapatjátékos attitűd
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Angol nyelvtudás
  • Vezetői engedély, saját gépjármű

Előny, ha:

  • Rendelkezel egészségügyi vállatoknál/intézményeknél zajló projektek vezetésében szerzett tapasztalattal
  • Vezettél már közigazgatási és/vagy EU-s projekteket
  • Infrastrukturális, hálózati projektekben szerzett tapasztalatod van
  • PMP, PRINCE2

További információk

Amit partnerünk nyújthat Neked:

  • Modern irodai környezet, barátságos kollégák
  • Hosszú távú, stabil lehetőség változatos projektekkel
  • Versenyképes fizetés

Alvállalkozók jelentkezését is várjuk!

Ebben a pozícióban túlnyomórészt irodai munkavégzésre lehet számítani.

Munkavégzés helye: Budapest, de ez változhat ügyfeleink igényeinek megfelelően