Product Designer

I1PRD01

Full-time

Az állás leírása

Ezúttal Magyarország egyik legsikeresebb informatikai vállalatának Product Design csapatába keresünk új kollégát.

Az alábbi feladatokra számíthatsz:

  • Új funkciók részletes működésének kidolgozása, termékekhez tartozó design rendszerek és style guide-ok kidolgozása
  • Wireframe-ek, low-fidelity prototípusok, valamint UI tervek, high-fidelity prototípusok készítése
  • Felhasználó-központú megoldások tervezése
  • Üzleti folyamatok, illetve felhasználói problémák feltárása
  • Részvétel a teljes fejlesztési folyamatban, ezalatt együttműködés a fejlesztőcsapattal és az üzleti elemzőkkel is
  • Usability tesztek végzése, ezek kiértékelése
  • Junior kollégák mentorálása, más szakterületek oktatása – a szervezeti design érettség fejlesztésének érdekében

Képzettség

Elvárásaink:

  • Legalább 3 év UX/UI designer tapasztalat (szoftverfejlesztő környezetben)
  • Vizuális tervező eszközök ismerete, elsősorban: Figma
  • Accessible tervezési ismeretek
  • Gondolkozz rendszerekben, ugyanakkor légy kreatív
  • Jó kommunikációs, prezentációs és problémamegoldó képesség

Előnyödre válhat:

  • Angol nyelvismeret
  • Felsőfokú, lehetőség szerint informatikai végzettség
  • Agilis módszertanok (Scrum, Kanban) ismerete
  • Jira és Confluence ismerete

További információk

Amit partnerünk kínál:

  • A legújabb technológiák alkalmazása és modern munkaeszközök (Enterprise környezet)
  • Szakmai képzések és konferenciák, fejlődési lehetőség
  • Fiatalos csapat, stabil háttér
  • Rugalmas, családbarát munkakörnyezet és munkarend
  • Jól megközelíthető, felszerelt modern iroda
  • Kiemelkedő bérezés és kiegészítő kényelmi szolgáltatások

Jelentkezésedhez kérjük – önéletrajzod mellett – csatolj egy design portfóliót, amelyben a munkáid mellett látszik az is, hogyan jutottál a végeredményhez!

Munkavégzés helye: Budapest