Performance Test Coordinator

REF68N

Full-time

Job Description

Ha van 2-3 év tesztkoordinatorként vagy tesztmenedzserként szerzett tapasztalatod és éppen nyitott vagy egy új kihívásra, olvass tovább és jelentkezz most! 🙂

Milyen feladataid lesznek:

  • Teljesítmény tesztterv kidolgozása
  • Banki szabályozás által meghatározott követelmények elemzése és beépítése a végrehajtási tervbe
  • Teljesítménytesztek ütemezésének összeállítása
  • Ütemezés összehangolása az éves regular release-ben futó projektekkel
  • A teljesítménytesztek végrehajtásában résztvevő szereplők koordinálása
  • A teljesítménytesztekhez szükséges tesztadatok előállításának koordinálása
  • A teljesítménytesztek során megfogalmazott KPI-ok egyeztetésének támogatása
  • Teljesítménytesztekkel kapcsolatos eredmény- és státuszdokumentumok összeállítása és riportolás
  • A tesztek alatt felmerült hibák és incidensek megoldásának elősegítése
  • A tesztek elkészítésének és végrehajtásának felügyelete, minőségbiztosítása
  • Kockázatok azonosítása, kezelése

Qualifications

Mire lesz szükséged:

  • 2-3 éves tesztkoordinátori vagy tesztmenedzsment tapasztalat
  • Tapasztalat komplex nagyvállalati megoldások teljesítmény tesztjeinek koordinálásában, menedzselésében
  • Időszakos hétvégi munkavégzés

Additional Information

Mit ajánlunk:

  • Támogató céges kultúra
  • Fejlődési lehetőség
  • Fejlesztő képzések és tréningek
  • Cafetéria

Munkavégzés helye: Budapest

Fontos:

Ez egy határozott idejű lehetőség, hosszabbítási lehetőséggel kölcsönös elégedettség esetén.

Ha úgy érzed, pont egy ilyen állást kell neked, akkor ne habozz – jelentkezz most friss önéletrajzoddal! 🙂