Oracle BI Developer

I0OBIDS001

Full-time

Az állás leírása

Milyen feladatokra számíthatsz?

  • Oracle BI alapú üzleti intelligencia megoldások tervezési, valamint fejlesztési feladatainak végrehajtása
  • Adatmodellezési feladatok ellátása
  • Futtató környezetek karbantartása, módosítása és kialakítása
  • Hibakeresés, hibajavítás
  • Elvégzett feladatok folyamatos dokumentálása, adminisztráció
  • Felhasználói dokumentációk készítése
  • Felhasználók támogatása, oktatása

Képzettség

Amit kérünk Tőled:

  • Felsőfokú (preferáltan informatikai) végzettség
  • 2+ év releváns szakmai tapasztalat Oracle BI alapú megoldások fejlesztésében, tervezésében
  • Jó kommunikációs készségek, csapatszellem
  • Önállóság

További információk

Amire még számíthatsz:

  • Modern környezet, barátságos kollégák
  • Hosszú távú, stabil lehetőség
  • Versenyképes fizetés

Alvállalkozók jelentkezését is várjuk!

Ebben a pozícióban túlnyomórészt irodai munkavégzésre lehet számítani.