Marketing Coordinator

I0MC02

Full-time

Állás leírása

Ha már rendelkezel 3-5 év tapasztalattal marketingesként és új kihívást keresel B2B  területen, emellett szívesen vennél részt egy fiatal cég márkaépítésében, jelentkezz hozzánk Marketing Coordinatornak!

Téged keresünk, ha otthonosan mozogsz az online marketing világában, emellett ügyesen alakítasz ki együttműködéseket. Proaktív vagy és jó csapatjátékos, könnyen átlátod a kampányok célcsoportjait, jól tudod használni a Facebook Ads hirdetéskezelőt és eligazodsz a Google Analytics riportjaiban is. Rád bízzuk azokat az online platformokat, amelyek kiemelt jelentőségűek az Innoview brand szempontjából és szoros együttműködésben fogsz dolgozni a Managementtel és a Recruitment csapattal.

Ezek a feladatok várnak:

  • Weboldal (Word Press alapokkal) tartalomkészítés és -kezelés
  • Social media oldalaink menedzsmentje: Facebook, Instagram, LinkedIn, Youtube
  • Online tartalomtervezés és -gyártás: szöveg, kép, videó
  • Együttműködés külső partnerekkel (pl.: grafikus, webfejlesztő) és kollégáinkkal
  • Email marketing tartalomtervezés és – készítés
  • Hirdetések tervezése, megvalósítása
  • Blogtartalom-tervezés és -készítés
  • Részvétel belső és külső rendezvények szervezésében
  • Prezentációk és szakmai anyagok a vállalati arculatának megfelelő formázása
  • Adatgyűjtés és riportolás, statisztikák áttekintése, elemzése
  • Employer branding
  • Márkaépítés

Képzettség

Amire szükséged lesz:

  • BA diploma (marketing vagy kommunikáció szak)
  • 3-5 év releváns tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs és kapcsolattartási készség
  • Csapatjátékos, támogató személyiség
  • Proaktivitás és önállóság
  • Grafikai véna
  • B kategóriás jogosítvány

Tool set:

  • Mac
  • MS Office
  • FB Ads Manager
  • Google Analytics
  • MailChimp
  • WordPress
  • Asana
  • Canva
  • FinalCut
  • Keynote

Előnyt jelent, ha a fenti Tool set-ből minél többel dolgoztál már.

További információk

Amit kínálunk:

  • Sokszínű, kihívásokkal teli feladatok
  • Modern munkakörnyezet és munkaeszközök
  • Home office lehetőség