Mainframe Software Developer

I0MSDU001

Full-time

Job Description

Ezekre a feladatokra számíthatsz:

  • Alkalmazások és termékek vevői igényeinek (felhasználói történetek) megtervezése, programozása
  • Tesztcsoport támogatása az integrációs tesztfázisokban
  • Előírt működés biztosítása modultesztek végrehajtásával
  • Interfészek cseréje
  • Az elemzők támogatása, tanácsadás a megoldások tervezésében tervezési és architektúra elveinknek megfelelően
  • Problémák javítása az elemzési eredmények alapján (elemzőkkel együttműködve)

Qualifications

Amit kérünk Tőled:

  • Több éves szoftverfejlesztési, COBOL és/vagy PL tapasztalat
  • DB2 (SQL) tapasztalat
  • Erős német és középfokú angol nyelvtudás
  • Légy eredmény- és célorientált, kommunikatív és szeress csapatban dolgozni

Előny, ha:

  • Rendelkezel CICS, IMS-DB/IMS-DC, ISPF ismeretekkel
  • Ismersz JCL-t

Additional Information

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, folyamatos fejlődési lehetőség
  • Kihívást jelentő, változatos projektek
  • Szakmai, nyelvi képzések
  • Szakmailag magasan képzett, befogadó csapat
  • Modern iroda, jó megközelíthetőség
  • Rugalmas munkaidő – otthoni munkavégzési lehetőséggel

Munkavégzés helye: Budapest