Lead Business Analyst

I0LBAK01

Full-time

Job Description

Olyan Vezető Rendszerszervezőt keresünk, aki kiterjedt szakmai tapasztalattal rendelkezik, e-bank, mobilbank fejlesztéskben szerzett rendszerszervezői gyakorlatot és folyamatosan naprakész a digitális világ változásaiban! Ismersz ilyet, esetleg Te lennél a legideálisabb? Olvasd el a részleteket! 🙂

  • Megvalósíthatósági tanulmányok és döntéstámogató anyagok készítése önállóan, különös tekintettel megvalósítási alternatívák költségbecslésére (teljes bevezetési folyamatra)
  • Követelmények részletes analízise, kidolgozása
  • Részvétel a system concept kidolgozásában az Enterprise Architect-ek mellett
  • Átfogó rendszermegoldások tervezése, valamint a követelményeket lefedő rendszerfunkciók és komponensek működésének részletes tervezése
  • Rendszerszervezők munkájának koordinálása, szervezése
  • Projektek követelménylistájának folyamatos követése (requirement coverage analysis)
  • Fejlesztőkkel való folyamatos kommunikáció, a megvalósítás folyamatának szakmai irányítása és koordinálása
  • Problémamegoldásban való részvétel (alternatív megoldások kidolgozása és tervezése, megvalósító csapattal való együttműködés)
  • Rendszerdokumentációk készítése (Logical Design)
  • Megvalósított követelmények verifikációja, manuális funkcionális tesztek végzése
  • Üzleti elfogadói tesztelés támogatása, koordinálása
  • Stratégiai célok alábontása és megvalósítása (valamint annak koordinálása)
  • Junior rendszerszervezők mentorálása

Qualifications

Elvárások:

  • Átfogó banküzemtani ismeretek, 5-7 év banki területen szerzett rendszerszervezői tapasztalat
  • Banki rendszerbevezetési projektekben szerzett tapasztalat
  • Rendszerszintű gondolkodásmód, rendszerintegrációs ismeretek
  • Vezetői tapasztalatok, motivációs készség
  • Stratégiai gondolkodásmód
  • Problémamegoldó készség
  • RSA fejlesztési módszertan ismerete
  • UML alapú modellezési ismeretek
  • Stabil SQL ismeret
  • Részben technikai fókusz, alapszintű fejlesztési ismeretek (JAVA a megfelelő megoldási lehetőségek kidolgozásához, valamint szoros fejlesztői kapcsolattartáshoz szükséges szinten)
  • Stabil angol középfokú nyelvtudás szóban, írásban
Előnyt jelent:
  • Problémaelemző készség és kapcsolódó technikák gyakorlati ismerete (pl. Root Cause Analysis, SWOT)
  • Fejlesztői múlt, megvalósítási tapasztalatok

Additional Information

Mit ajánlunk neked?

  • Rugalmas munkavégzés
  • Emberközpontú vállalat
  • Nemzetközi projektek
  • Modern munkakörnyezet
  • Belső tréning lehetőségek