LabView Developer

K1LVD1

Full-time

Job Description

Feladataid:

  • A fékvezérlő szoftverek fejlesztését és konfigurálását segítő tesztrendszerek fejlesztése
  • Fejlesztési folyamatban való aktív részvétel (specifikáció, tervezés, implementálás, fejlesztői teszt, hibakeresés)
  • Fejlesztéshez kapcsolódó dokumentációk készítése és karbantartása
  • Kapcsolattartás külföldi munkatársakkal
  • Terméktámogatás
  • A folyamatok fejlesztésében való részvétel

Qualifications

Amire szükséged lesz:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Minimum 3 év releváns LabVIEW fejlesztési tapasztalat
  • XML struktúrákban való jártasság
  • LVOOP-ben való jártasság
  • Angol nyelvtudás
  • Megoldás központú, problémamegoldó gondolkodás, erős absztrakciós készség
  • Kommunikációs készség, csapatmunka, utazási kedv

Előny:

  • Gyakorlat beágyazott rendszerek tesztelésében
  • MATLAB / Linux / C++ tapasztalat

Additional Information

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő bérezés
  • Cafeteria, 13. havi fizetés, prémium
  • Rugalmas és kötetlen munkaidő
  • Részvétel nemzetközi projekteken
  • Konferenciák, képzések, oktatások a fejlődésedhez
  • Innovatív termékek, technológiák és megoldások
  • Támogató munkakörnyezet
Munkavégzés helyszíne: Budapest