Java Developer with PLM knowledge

REF73C

Full-time

Job Description

Ha ismersz legalább egy virtualizációs megoldást, emellett nyitott vagy új technológiákra és szívesen képeznéd is magad, akkor van számodra egy remek új álláslehetőségünk!

Feladataid lesznek:

  • Aktív részvétel a PLM rendszer bevezetésében
  • PLM rendszer használatának oktatása kollégáink részére
  • Augmented Reality élmény létrehozás partnereink számára
  • Ipar 4.0 témakör
  • Java fejlesztés Windchill PLM rendszerhez speciális könyvtár segítségével, ügyfelek egyedi igényei alapján

Qualifications

Mire lesz szükséged:

  • Szakmai angolnyelv (középszint)
  • Szakirányú végzettség (IT)
  • Rendszergazda tapasztalat

Emellett:

  • Rendszerszemléletű gondolkodás
  • Jó kommunikációs készség
  • Nyitottság új technológiák elsajátítására

Előnyt jelent neked:

  • Informatikus, villamosmérnök vagygépészmérnök végzettség
  • Creo ismerete
  • Windchill felhasználói vagy admin szintű ismerete
  • Augmented Reality tapasztalat
  • MS SQL szerver vagy Oracle adatbáziskezelő ismerete
  • Linux ismeret
  • Windows Server 2016 admin szintű ismerete
  • Szoftverarchitect jellegű tapasztalat

Additional Information

Mit kínálunk számodra:

  • Vonzó jövedelem és juttatási csomag
  • Szakmai továbbképzés
  • Modern irodai infrastruktúra
  • Cégautó juttatási lehetőség

Munkavégzés helye: Budaörs

Jelentkezz frissített szakmai önéletrajzoddal most!