IT Recruiter

I0ITR01

department
Human Resources
Full-time

Állás leírása

Az Innoview csapatába keressük legújabb Recruiter kollégánkat. Szeretjük a kihívásokat, ám olyannyira felgyorsult a szekerünk, hogy a sok munka elrontaná a jó kedvünket, ezért úgy döntöttünk, hogy irodai mindennapjainkat megosztjuk egy új munkatárssal.

Olyan feladatokkal látnánk el, mint:

  • E2E toborzási folyamatok menedzselése
  • Új toborzási ötletek megosztása a csapattal és ezek alkalmazása
  • Különböző adatbázisok és közösségi portálok segítségével ideális jelöltek felkutatása
  • Employer Branding tevékenységben való részvétel
  • Ügyfeleinkkel és partnereinkkel való kapcsolattartás

Mindezt egy exkluzív miliőt biztosító irodában, Budapest belvárosában, ahol jófej csapat és korlátlan kávé biztosítja az ideális munkakörülményeket.

🙂 Nézd meg, hogy milyen a csapatunk:

Képzettség

Örülnénk neki, ha leendő csapattagként igazak lennének rád az alábbi állítások:

  • Legalább 1-2 év tapasztalatod van a toborzás és kiválasztás menetében, ami angolul is magabiztosan megy
  • Érdekelődsz az IT világa iránt és mindenképp előny ha van ismereted technikai pozíciókban
  • Asszertíven kommunikálsz és ezt az ügyfelek és jelöltek felé is sikerrel alkalmazod
  • Ügyesen tudsz tervezni és beosztani a napi teendőket
  • Proaktívan veszed ki részed a csapat munkájából
  • Folyamatban van a BA diplomád vagy akár már meg is szerezted

További információk

Amit ajánlunk

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Támogató légkör
  • IT training
  • Modern irodai környezet
  • Bérlet támogatás