IT Project Manager

I0PMG01

Full-time

Job Description

Amennyiben rendelkezel több éves Project Manageri tapasztalattal és pénzügyi területen szerzett gyakorlattal, úgy lehet, hogy Téged keresünk! Küldd el a jelentkezésed, hogy mielőbb felvehessük Veled a kapcsolatot.

A pozícióhoz tartozó feladatok:

  • keresztfunkcionális fejlesztési csapat vezetése, facilitálása, a fejlesztés útjába gördülő akadályok elhárítása
  • saját csapattal és beszállítókkal való szoros együttműködés és ezek alapján a feladatok tervezése, ütemezése az előkészítéstől a bevezetésig
  • üzleti/megrendelői oldal támogatása a célok meghatározásában
  • költségek, erőforrás ráfordítások tervezése és követése
  • kockázatok kezelése és kockázat csökkentő vagy elkerülő tervek kidolgozása
  • vállalati folyamatok alapján az üzleti igények változásmenedzsmentjében való részvétel
  • stakeholder-ek felé történő folyamatos kommunikáció, beszámolók készítése a fejlesztések aktuális állásáról
  • vezetői döntések előkészítésében, külső és belső auditok támogatásában való részvétel

Qualifications

Elvárások:

  • 3-5 éves IT fejlesztési területen eltöltött projektmenedzseri tapasztalat és többfunkciós projekt csapat vezetésében és motiválásában szerzett gyakorlat
  • projekt módszertanok ismerete (agilis, vízesés)
  • átfogó nagyvállalati IT ismeretek preferáltan pénzügyi szektorban
  • kiemelkedő  kommunikációs és problémamegoldó készség
  • felelősségteljes, önálló és proaktív munkavégzés
  • angol nyelv ismerete
  • nyitott és rugalmas személyiség

Előnyt jelent:

  • PMP, PRINCE2, CPM, CSM, PMI-ACP minősítés és/vagy
  • bizonyított tapasztalat agilis transzformációban
  • Scrum Masteri tapasztalat

Additional Information

Mit ajánlunk neked?

  • Emberközpontú vállalat
  • Nemzetközi projektek
  • Heti 2 nap Home Office
  • Modern munkakörnyezet
  • Belső tréning lehetőségek