IT Project Manager in Banking Industry

I0PMBK01

department
Project Management
Full-time

Állás leírása

Ha van több, mint 3+ év tapasztalatod projektmenedzserként, amit banki területen szereztél akkor mi már most nagyon várjuk az önéletrajzodat!

A következő területeken jártas projektvezetőket/szenior projektvezetőket keresünk:

  • Mobilbank funkció gazdagítás
  • Elektronikus aláírás
  • DWH alapú adatszolgáltatás
  • Biztosítéki adatkör betöltése DWH-ba, kapcsolódó riportok és adatszolgáltatás átdolgozása
  • Új referencia kamatlábak kialakítása és terítése, érintett termékkör átárazása
  • PSD2 API fejlesztés

Feladatok:

  • Projektek teljes életciklusának önálló vezetése, a projekt során a belső módszertanok betartása / betartatása
  • Összehangolni az üzleti érdekeket és az IT megvalósítást
  • Kapcsolattartás beszállítókkal és külsős csapatokkal
  • Szerződések egyeztetése
  • Scope management
  • Stakeholder management
  • Erőforrás managment
  • Fejlesztési folyamatok kialakítása

Képzettség

Elvárások:

  • A már említett területeken szerzett projektvezetői tapasztalat
  • Átfogó banküzemtani ismeretek, 2+ év banki területen szerzett projektmenedzseri tapasztalat
  • Tapasztalat pénzügyi tervezésben, projekt tervezésben, erőforrás menedzsmentben és projekt csapat irányításban
  • Stratégiai gondolkodásmód
  • Problémamegoldó készség
  • Stabil angol középfokú nyelvtudás szóban, írásban

Előnyt jelent:

  • Különböző projektmódszertanok ismerete
  • Prince2 és/vagy PMP cerificate

További információk

Amit kínálunk:

  • Home Office lehetőség
  • Rugalmas munkavégzés
  • Nemzetközi projektek
  • Modern munkakörnyezet
  • Céges telefon
  • Céges laptop