IT Business Analyst

A1BA01

Full-time

Job Description

Feladatok, melyek várnak Rád:

  • Üzleti követelmények felmérése, folyamatos egyeztetés az üzleti területekkel (üzleti ötlettől a követelmény specifikációig)
  • Rendszer architektúra tervezésében való részvétel, együttműködés az alkalmazás- és infrastruktúra architecktekkel és szakértőkkel
  • Felmerülő igényekkel és követelményekkel kapcsolatos dokumentációk elkészítése (adatforrások, adatigények, logikai és fizikai rendszertervek készítése)
  • Teszttervek kidolgozása (együttműködve az IT és az üzleti területtel), a tesztesetek készítése, elvégzése
  • Több rendszert érintő projektek szervezési, fejlesztési, tesztelési feladatainak koordinálása
  • Informatikai megoldások tervezése (Enterprise Architect)
  • Üzleti követelmények dokumentálása, definiálása
  • Fejlesztések támogatása (egyaránt együttműködve a belső munkatársakkal és beszállítókkal is)

Qualifications

Elvárásaink:

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 4 év rendszerszervezési területen szerzett tapasztalat
  • Fejlesztési módszertani ismeretek (UML & Enterprise Architect)
  • Oracle adatbázisokkal szerzett tapasztalat (PL/SQL, SQL)
  • MS Office programcsomag magas szintű ismerete
  • Középfokú angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Önállóság, jó problémamegoldó készség
  • Nyitottság új feladatokra és folyamatos tanulásra

Előny, ha:

  • Rendelkezel folyamat-modellezési tapasztalatokkal (BPML)
  • Van tapasztalatod adattárház, adatbázis, riporting rendszerek szervezőjeként szerzett munkatapasztalat
  • Adatkonszolidációval, nagytömegű adatfeldolgozással kapcsolatos ismeretek
  • Használtál már PL/SQL-t és SQL Tuning-ot
  • Felhasználói szinten ismered a JIRA-t és Confluence-t
  • Tisztában vagy pénzügyi alapfogalmakkal, esetleg szereztél már tapasztalatot a pénzintézeti szektorban (bankoknál vagy biztosítóban)

Additional Information

Amit kínálunk Neked:

  • Versenyképes jövedelem, folyamatos fejlődési lehetőség
  • Multinacionális környezet, komplex nagyvállalati projektek
  • Távmunka, home office lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest